דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > מנהלה > משחקי 16 א (17-18)

משחקי 16 א (17-18)

12/11/2017
תכנית ליגה בנים 16א ליגה לאומית, עונת משחקים 2017-20018

 

 

 

 



 

ליגה

מחזור

תאריך

יום

שעה

קב בית

קב חוץ

מיקום הבריכה

תוצאה

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 1

28/10/2017

שבת

18:00

הפועל פתח תקווה

הפועל גוש זבולון 

קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים

הפסד 12:10

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 2

09/11/2017

יום חמישי

20:00

הפועל בית יצחק

הפועל פתח תקווה

קבוץ בית-יצחק

 הפסד 15:11

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 3

11/11/2017

שבת

18:00

הפועל פתח תקווה

הפועל גבעת חיים

קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים

נצחון 21:3

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 4

25/11/2017

שבת

18:00

הפועל פתח תקווה

הפועל קרית טבעון א

קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 5

28/11/2017

יום שלישי

21:00

מכבי אשדוד

הפועל פתח תקווה

בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 6

02/12/2017

שבת

17:30

הפועל פתח תקווה

אס"א תל אביב א

קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 7

23/12/2017

שבת

17:45

מכבי חיפה

הפועל פתח תקווה

בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 8

02/01/2018

יום שלישי

19:00

הפועל גוש זבולון 

הפועל פתח תקווה

קבוץ רמת-יוחנן

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 9

06/01/2018

שבת

12:00

הפועל פתח תקווה

הפועל בית יצחק

קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 10

13/01/2018

שבת

17:30

הפועל גבעת חיים

הפועל פתח תקווה

נדחה ל24.2.18 בשעה 17:30

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 11

22/01/2018

יום שני

20:00

הפועל קרית טבעון א

הפועל פתח תקווה

בריכת חנה סנש, יצחק בן צבי 1, קרית-טבעון

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 12

27/01/2018

שבת

18:00

הפועל פתח תקווה

מכבי אשדוד

קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 10

24/02/2018

שבת

17:30

הפועל גבעת חיים

הפועל פתח תקווה

נדחה מה13.1

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 13

27/02/2018

יום שלישי

20:00

אס"א תל אביב א

הפועל פתח תקווה

אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 14

24/03/2018

שבת

18:00

הפועל פתח תקווה

מכבי חיפה

קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 1 - עליון

10/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 1

קבוצה 4

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 1 - עליון

10/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 2

קבוצה 3

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 1 - תחתון 

10/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 5

קבוצה 8

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 1 - תחתון 

10/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 6

קבוצה 7

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 2 - עליון

24/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 1

קבוצה 2

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 2 - עליון

24/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 4

קבוצה 3

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 2 - תחתון

24/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 5

קבוצה 6

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 2 - תחתון

24/04/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 8

קבוצה 7

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 3 -עליון

15/05/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 3

קבוצה 1

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 3 -עליון

15/05/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 2

קבוצה 4

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 3 - תחתון

15/05/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 7

קבוצה 5

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

מחזור 3 - תחתון

15/05/2018

יום שלישי

20:00

קבוצה 6

קבוצה 8

 

 

ליגה נערים 16 - לאומית

1/2 גמר פליאוף

29/05/2018

יום שלישי

18:00

מקום 2

מקום 3

בריכה אולימפית מכון וינגייט

 

ליגה נערים 16 - לאומית

1/2 גמר פליאוף

29/05/2018

יום שלישי

19:30

מקום 1

מקום 4

בריכה אולימפית מכון וינגייט

 

ליגה נערים 16 - לאומית

גמר 3-4 פליאוף

12/06/2018

יום שלישי

18:00

מפסידות 1-2

מפסידות 2-3

בריכה אולימפית מכון וינגייט

 

ליגה נערים 16 - לאומית

גמר 1-2 פליאוף

12/06/2018

יום שלישי

20:00

מנצחת 1-4

מנצחת 2-3

בריכה אולימפית מכון וינגייט

 

 

 
 
מבזקון
יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק חוץ בליגה לקב' 14א בבית יצחק, הסעה מהכרישים בשעה 16:25, להביא אוכל ובגדים חמים, הבריכה חיצונית

יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק ליגה בחוץ, לנוער 18 באשדוד, הסעה בשעה 18:45 מהכרישים, להביא אוכל ובגדים חמים,

שבת 11/11/17  04/11/2017
משחק בית ליגה 16א מול ג"ח בשעה 18:00, משחק בית ליגה 18 מול ע.הירדן בשעה 19:30

משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: