דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > מנהלה > משחקי 14 בנות (17-18)

משחקי 14 בנות (17-18)

09/11/2017
תכנית משחקי ליגה 14א, ו14ב בנות עונת 2017-2018

 

ליגה מחזור תאריך יום שעה קב' בית קב' חוץ כתובת  הבריכה תוצאה
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 1 25/11/2017 שבת 12:00 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נערות 14א בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 1 25/11/2017 שבת 12:00 הפועל פתח תקווה נערות 14א איתן ירושלים בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 1 25/11/2017 שבת 12:00 הפועל יוקנעם הפועל פתח תקווה נערות 14ב' בריכת חנה סנש, יצחק בן צבי 1, קרית-טבעון
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 1 25/11/2017 שבת 12:00 הפועל פתח תקווה נערות 14ב' הפועל יוקנעם בריכת חנה סנש, יצחק בן צבי 1, קרית-טבעון
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 2 09/12/2017 שבת 11:00 הפועל קרית טבעון א הפועל פתח תקווה נערות 14ב' בריכת חנה סנש, יצחק בן צבי 1, קרית-טבעון
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 2 09/12/2017 שבת 11:00 הפועל פתח תקווה נערות 14ב' הפועל קרית טבעון א בריכת חנה סנש, יצחק בן צבי 1, קרית-טבעון
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 2 09/12/2017 שבת 11:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערות 14א אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 2 09/12/2017 שבת 11:00 הפועל פתח תקווה נערות 14א אס"א תל אביב ב אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 3 30/12/2017 שבת 11:00 הפועל פתח תקווה נערות 14א אס"א תל אביב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 3 30/12/2017 שבת 11:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נערות 14א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 3 30/12/2017 שבת 12:00 הפועל פתח תקווה נערות 14ב' הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 3 30/12/2017 שבת 12:00 הפועל קרית טבעון הפועל פתח תקווה נערות 14ב' קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 4 27/01/2018 שבת 11:00 הפועל פתח תקווה נערות 14א איתן ירושלים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 4 27/01/2018 שבת 11:00 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נערות 14א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 4 27/01/2018 שבת 12:00 הפועל פתח תקווה נערות 14ב' הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 4 27/01/2018 שבת 12:00 הפועל יוקנעם הפועל פתח תקווה נערות 14ב' קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 5 03/03/2018 שבת 11:00 הפועל פתח תקווה נערות 14א אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 5 03/03/2018 שבת 11:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערות 14א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 5 03/03/2018 שבת 12:00 הפועל פתח תקווה נערות 14ב' הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 5 03/03/2018 שבת 12:00 הפועל קרית טבעון א הפועל פתח תקווה נערות 14ב' קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 6 14/04/2018 שבת 11:00 הפועל קרית טבעון הפועל פתח תקווה נערות 14ב' בריכת חנה סנש, יצחק בן צבי 1, קרית-טבעון
ליגת YORDO נערות 14 צפון - מחזור 6 14/04/2018 שבת 11:00 הפועל פתח תקווה נערות 14ב' הפועל קרית טבעון בריכת חנה סנש, יצחק בן צבי 1, קרית-טבעון
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 6 14/04/2018 שבת 11:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נערות 14א אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגת YORDO נערות 14 דרום - מחזור 6 14/04/2018 שבת 11:00 הפועל פתח תקווה נערות 14א אס"א תל אביב אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 1 מקום 4  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 4 מקום 1  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 2 מקום 3  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 3 מקום 2  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 5 מקום 8  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 8 מקום 5  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 6 מקום 7  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 1 05/05/2018 שבת 12:00 מקום 7 מקום 6  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 1 מקום 2  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 2 מקום 1  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 4 מקום 3  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 3 מקום 4  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 5 מקום 6  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 6 מקום 5  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 8 מקום 7  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 2 26/05/2018 שבת 12:00 מקום 7 מקום 8  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 3 מקום 1  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 1 מקום 3  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 2 מקום 4  
ליגת YORDO נערות 14 עליון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 4 מקום 2  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 7 מקום 5  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 5 מקום 7  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 6 מקום 8  
ליגת YORDO נערות 14 תחתון - מחזור 3 16/06/2018 שבת 12:00 מקום 8 מקום 6  
ליגת YORDO נערות 14 גמר 20/06/2018 יום רביעי 19:00 מקום 1 - בית עליון מקום 2 - בית עליון בריכה אולימפית מכון וינגייט

 

 
מבזקון
יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק חוץ בליגה לקב' 14א בבית יצחק, הסעה מהכרישים בשעה 16:25, להביא אוכל ובגדים חמים, הבריכה חיצונית

יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק ליגה בחוץ, לנוער 18 באשדוד, הסעה בשעה 18:45 מהכרישים, להביא אוכל ובגדים חמים,

שבת 11/11/17  04/11/2017
משחק בית ליגה 16א מול ג"ח בשעה 18:00, משחק בית ליגה 18 מול ע.הירדן בשעה 19:30

משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: