דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > מים שקטים (מעריב)

מים שקטים (מעריב)

11/01/2009
יום שישי, ‭,18:30‬ קיבוץ גבעת-השלושה. אתה בא מוקדם, לספוג קצת אווירה.

 

עוד חצי שעה מתחיל אחד ממשחקי הצמרת החשובים בליגת העל, רק שחוץ מכמה ילדים, הבריכה ריקה. טוב, נו, צמרת זה כנראה עניין יחסי. ככה זה כשבכל הליגה יש חמש קבוצות. הפעם בכלל מדובר בגביע, אבל כדי לא להתחיל ישר ממשחק הגמר, בכדורמים גם הגביע בשיטת ליגה. 
 למרות השממה, מבירור קצר עולה שהגעת לאתר הנכון. עוד מעט גם הקבוצות יגיעו. בינתיים אתה רוצה לתפוס מקום, אבל בכל הבריכה אין מקום פנוי. בעצם, גם אין מקום לא פנוי. אין יציע. כל 16 כיסאות הפלסטיק תפוסים מזמן ע"י ילדי הנוער וכמה הורים. רובם, אגב, בוהים בך כבר רבע שעה במבטים מודאגים. אם רק היה מאבטח, עוד היו עוצרים אותך על שוטטות. האמת, אפשר להבין. באיצטדיון כדורמים אדם זר הוא בהגדרה סוג של חפץ חשוד, ועוד ביום שישי ב-‭19:00‬ בערב. אלה, אגב, הזמנים הקבועים בענף. עם נגישות המתקנים בארץ ויחס הממסד לספורטאים זה או ככה או לשחק ב-‭04:00‬ לפנות בוקר באמצע השבוע. גם אימונים עושים באמצע הלילה או בימי ראשון, כשמנקים את הבריכה. ביתר הזמן מנהלי המתקנים, שגם ככה עושים טובה, לא יעלו בדעתם לפנות את השטח לפני שאחרון המנויים מייבש סנפירים והולך הביתה. <br /> <br /> גם ככה בריכה זו הגדרה גדולה על השלולית שמארחת את המשחק. בעולם האמיתי המרחק בין השערים אמור להיות 30 מטרים. כאן בקושי ‭.20‬ אחרי 30 אתה עמוק במלתחות. ועדיין, מדובר באנשים חביבים וטובי לב, שאם רק תבקש, שמחים להתפנות מכל עיסוק, להכניס אורחים ולהכיר לך את המשחק האהוב מקרוב. <br /> <br /> מישהו מתנדב להסביר שבגדול, זה כמו כדורגל, רק שהשחקנים יודעים לקרוא ולכתוב. האמת, לא יפה, זה גם עושה עוול. בכל זאת, כדורמים הרבה יותר מרתק ויש בו הרבה יותר אקשן מאשר בכדורגל. כאן אין בונקרים, המשחק טס בקצב מסחרר ואנשים לא עומדים במקום לשנייה. הם לא יכולים, אחרת יהרגו אותם. <br /> <br /> החבר'ה האלה, שעל היבשה נראים מהנדסי אטום שקטים ומנומסים, הופכים במגע עם המים לחיות טרף ברוטליות. כל עוד הכדור אצלך ביד, אפשר להטביע אותך וגם אמנת ז'נבה לא תעזור. בארבעה רבעים של שמונה דקות הם מוציאים יותר אנרגיה מכדורגלן ממוצע בחצי עונה. הם גם מבקיעים יותר. בסוף הפועל פ"ת ניצחה את גוש זבולון ‭12:14‬ לאחר אי אלו מהפכים. מזכיר האיגוד, שבכדורמים הוא גם שחקן באחת הקבוצות, לוקח ממך את מספר הטלפון כדי לעדכן בתוצאות עתידיות. לך תסביר לו שדווקא נורא נהנית, אבל עוד שבועיים, כשתיגמר המלחמה וחצי מנבחרת הנוער שלו תחזור מעזה, יחזור גם הכדורגל, הכרכרה תהפוך לדלעת, וכדי לפגוש שוב עיתונאי במשחק כדורמים, כנראה שהוא יצטרך, למשל, למעול בכספי האיגוד.

שערים:לפ"ת: פופוביץ' ‭,7‬ זוננשטרן ‭,3‬ ינצרפתי ‭,2‬ שפיגל ושוורץ 1 כ"א. לזבולון: א. קרן וקויפמן 3 כ"א, גרודמן ויובל 2 כ"א, השינג וע. קרן 1 כ"א. כ-17 צופים בגבעת השלושה.

 
 
מבזקון
משחקי החודש


ילידי השבוע

המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: