דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > היום הראשון בטורניר

היום הראשון בטורניר

07/04/2010
נבחרת ישראל הפסידה להולנד 14-9. נצחון 12-6 לצ'כיה מול שוויץ .ו-12-10 לרוסיה על רומניה
 
 
 
 
 
 
היום הראשון בטורניר מוקדמות אליפות אירופה לנוער בכדור מים.

נבחרת ישראל פתחה את הופעותיה בטורניר מול נבחרת הולנד החזקה.

מהלך המשחק:

עם פתיחת המשחק עלתה הנבחרת חדורת מוטיבציה והקהל הרב שהגיע דחף ועודד ללא הפסקה.

עידו גולדשמיט העלה את הנבחרת ל1-0 לאחר זריקת פנדל מוצלחת, אולם ההולנדים הפכו את התוצאה ועלו ליתרון 2-1.

דגן דרור איזן את התוצאה עם זריקה יפה אבל ההולנדים הבקיעו שני שערים ועלו ליתרון 4-2.

אורי סוננברג הבקיע מהצנטר אך ההולנדים כבשו שוב, עומרי דסה בזריקה מרחוק קבע את תוצאת הרבע הראשון 5-4 להולנד.

ההולנדים פתחו את הרבע השני בצורה טובה ועלו ליתרון 6-4, דגן דרור בשערו השני צימק ל6-5 אולם ההולנדים הבקיעו שניים נוספים בדרך ל8-5.

עומרי פולצ'ק סיים מתפרצת בשער מצויין ולוטם מיכאל הוסיף מיד אחד משלו והתוצאה 8-7. ההולנדים, בשלהם ברחו שוב עם שני שערים ותוצאת המחצית 10-7.

את הרבע השלישי פתחה הנבחרת בסערה כאשר עידו גולדשמיט עם שני שערים נוספים ושלושה בסך הכל במשחק צימק ל 10-9.

ההולנדים כבשו שער נוסף עם סיום הרבע השלישי והתוצאה- 11-9.

ברבע האחרון אזלו לנבחרת הכוחות לאחר שלושה רבעים של לחימה וההולנדים ניצחו במשחק 14-9.

הופעה בינלאומית ראשונה ומכובדת לנציג הכרישים בנבחרת, בר שפיגל צעיר השחקנים בנבחרת.

 

במשחקים הנוספים שהתקיימו היום, צ'כיה ניצחה את שוויץ בתוצאה 12-6 ורוסיה גברה על רומניה 12-10.

בהצלחה בהמשך..

כתב:רואי הסינג

 
מבזקון
משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: