דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > היום השני בטורניר

היום השני בטורניר

09/04/2010
נצחון 14-12 לישראל על צ'כיה

שלום לכולם,

היום השני של טורניר מוקדמות אליפות אירופה לנוער בכדור מים הגיע לסיומו ואיתו ניצחון מתוק של ישראל על נבחרת צ'כיה- 14-12.

מהלך המשחק:

גם ליומו השני של הטורניר הגיע קהל רב לתמוך בנבחרת ועודד ללא הפסקה.

עומרי דסה העלה את ישראל ליתרון ראשון בזריקת המשך מוצלחת באחד יותר אך הצ'כים איזנו את התוצאה. לוטם מיכאל העלה את הנבחרת ליתרון נוסף לאחר מתפרצת יפה אולם הצ'כים ידעו לחזור גם הפעם ואך לעלות ליתרון ראשון במשחק בדרך ל3-2 עם סיום הרבע הראשון.

המגמה הזו נמשכה ועם תחילת הרבע השני הצליח הצנטר הצ'כי להבקיע פעמיים בדרך ליתרון 5-2. מאמן הנבחרת, ליאור קליין, לקח פסק זמן והחדיר מוטיבציה בשחקנים. עם חזרתם למים הבקיעו בר שפיגל ועומרי פולצ'ק שני שערים מצוינים מעמדת אחד יותר, והתוצאה 5-4 לצ'כיה. ממש עם השריקה למחצית הבקיעו הצ'כים מעמדת אחד יותר וירדו למחצית ביתרון 6-4.

הרבע השלישי נפתח עם פנדל לזכות הצ'כים שהעלו את מאזנם ל7 שערים, עידו גולדשמידט הגיב עם זריקת עונשין מוצלחת משלו והתוצאה 7-5. לוטם מיכאל המשיך את התנופה של ישראל עם שער יפה מזריקה מרחוק ועומרי דסה סיים התקפה מצוינת עם גול נוסף מהצנטר בדרך לשיווין 7-7. התנופה הישראלית הסתיימה עם שער נוסף מעמדת הצנטר של צ'כיה אבל לוטם מיכאל המצוין, עם שערו השלישי במשחק איזן שוב את התוצאה, 8-8. דווקא שנדמה היה שישראל חוזרת לעניינים הצליחו הצ'כים בשתי זריקות מוצלחות מבחוץ לעלות ליתרון 10-8, אורי סוננברג צימק במעט עם זריקה יפה משלו אבל הצנטר הצ'כי המשיך ביכולת טובה והבקיע שער נוסף בדרך ליתרון 11-9 עפ סיום הרבע השלישי.

ברבע הרביעי הגיע המפנה המיוחל כאשר הנבחרת שטפה את המגרש ושערים יפים של ענבר גל ושני שערים רצופים של דגן דרור העלו את ישראל ליתרון 12-11. דווקא שנדמה היה שהצ'כים נשברים הם הצליחו לאזן את התוצאה, ושתי דקות לסיום המשחק לוח התוצאות הראה שיווין 12. עומרי דסה הראה אופי והעלה את ישראל ליתרון דקה וחצי לסיום ההתמודדות ועידו גולדשמידט חתם את התוצאה עם שער נוסף וניצחון ראשון 14-12.

הבקיעו לישראל: לוטם מיכאל ועומרי דסה 3 שערים כ"א, עידו גולדשמידט ודגן דרור 2 שערים כ"א, בר שפיגל, עומרי פולצ'ק, אורי סוננברג וענבר גל שער אחד כ"א.

שער בינלאומי ראשון לבר שפיגל נציג הכרישים בטורניר

בשאר משחקי היום הושגו התוצאות הבאות:

רומניה נצחה את שוויץ: 3-23

רוסיה נצחה את הולנד: 6-8

ביום שישי תשחק הנבחרת מול נבחרת רוסיה החזקה בשעה 17:30 וביום שבת נגד שוויץ בשעה 17:00.

ברכות לנבחרת!!!

בואו לעודד..

 
מבזקון
משחקי החודש


ילידי השבוע

המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: