דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > היום השלישי הטורניר

היום השלישי הטורניר

10/04/2010
ישראל הפסידה לרוסיה 11-5

 

 

ביומו השלישי של טורניר מוקדמות אליפות אירופה בכדור מים לנוער פגשה נבחרת ישראל את נבחרתה החזקה של רוסיה לאחר שהאחרונה גברה בשני המשחקים הראשונים על נבחרות הולנד ורומניה.

מהלך המשחק:

נבחרת רוסיה עלתה ראשונה על לוח התוצאות לאחר זריקת עונשין מוצלחת אולם מתפרצת יפה של ישראל מצאה את עידו ולדשמידט לבד מול השוער הרוסי, שאיזן את התוצאה ל1-1

הרוסים לחצו על הנבחרת וכבשו שני שערים מעמדת אחד יותר והצליחו לעלות ליתרון 3-1. גולדשמידט המשיך עם היכולת המצוינת שלו ועם זריקה יפה מרחוק השאיר את ישראל בתמונה, 3-2. עד סיום הרבע הצליחו הרוסים להגדיל את הפער עם שני שערים נוספים ובסיום הרבע הראשון 5-2.

המומנטום של הרוסים נמשך גם ברבע השני בו הם ניצחו 3-0 בדרך ליתרון מבטיח במחצית- 8-2.

שחקני הנבחרת הראו נחישות רבה עם פתיחת הרבע השלישי והגיעו למצבי הבקעה רבים אולם נתקלו בהגנה רוסית אגרסיבית. בר רהב סיים נהדר מתפרצת ועידו גולדשמידט, עם שערו השלישי במשחק, סיים אך הוא מתפרצת בצורה טובה והתוצאה 8-4. הנבחרת עשתה את כל המאמצים לצמק את התוצאה. אורון שוהם, שוער הנבחרת, נעל את השער אולם הדיפת פנדל מוצלחת של השוער הרוסי השאירה את התוצאה 8-4 עם סיום הרבע השלישי.

הרבע הרביעי נפתח עם שער נוסף של רוסיה אחרי זריקה מרחוק, עומרי דסה הגיב עם זריקה מוצלחת משלו והתוצאה 9-5. עד הסיום ניסתה הנבחרת לחזור למשחק אך נתקלה בהגנה רוסית משובחת. נבחרת רוסיה, שהוכיחה בטורניר שהיא נמנית על הקבוצות הטובות באירופה, כבשה עוד שני שערים עד הסיום בדרך לתוצאה 11-5.

 

במשחקים נוספים הושגו התוצאות הבאות:

הולנד – שוויץ 2-22 להולנד

רומניה – צ'כיה 10-21 לרומניה.

הנבחרת זקוקה לשני ניצחונות על שוויץ ורומניה עד הסיום ולקוות כי רומניה תנצח בשבת את הולנד ואז הפרש השערים הפנימי של שלוש הקבוצות ייקבע את העולה הנוספת לאליפות ביחד עם רוסיה.

לתוכנית המשחקים

בואו לעודד מחר בשעה 17:00 במשחק נגד שוויץ.

מגיע לנבחרת שנותנת את כולה!!

כתב:רואי הסינג

 
מבזקון
משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: