דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > מכתב תודה מהאיגוד

מכתב תודה מהאיגוד

14/04/2010
שלום לכולם, אתמול הסתיים טורניר מוקדמות אליפות אירופה לנוער בכדור מים וברצוני להודות לכל האגודות, האנשים ונותני השירותים שעזרו לאיגוד הכדור מים להרים טורניר בינלאומי ברמה הטובה ביותר.

 

מכתבי תודה יצאו למנהל הספורט, עיריית נתניה, הועד האולימפי, הספורט ההישגי, מכון וינגייט, והספונסרים- ארומה, מי עדן, טורבו, דלתא ויקב פסגות.

 

 

מכתבי תודה אישיים יצאו בקרוב, להלן רשימת התודות של האנשים היקרים שעוסקים בכדור מים:

אבי קסוטו – יו"ר האיגוד שעבד ועמל עבור הטורניר אך בשל פטירת אביו ז"ל נבצר ממנו לקחת חלק בטורניר

איתן נפשי- מילא את מקומו של יו"ר האיגוד, נרתם למשימה ועשה עבודה מדהימה

חברי הנהלת איגוד הכדור מים – על העזרה ועידוד הנבחרת

איגוד השופטים – אשר לקח על עצמו את הטיפול והדאגה עבור המשקיפים והשופטים הבינלאומיים שהתארחו כאן. תודה מיוחדת למרק לוין שדאג ועזר בצורה מעוררת הערכה.

איזי קרמר – המשקיף שלנו ב"לן" אשר עזר בארגון הטורניר

אחיה רוזן – על נתינתו הרבה והעזרה בארגון הטורניר. אחיה שימש לאורך כל ימי הטורניר ככרוז ועשה זאת בצורה מקצועית ביותר.

בועז נוי – על התרומה הרבה של הפועל פ-ת בעזרה עם הילדים המקסימים ושחר קובר שדאג יום יום לחדר המוזמנים

כרמית ראובן – על התרומה הרבה מאוד בארגון הלוגיסטי הרב מול כל הגורמים

מזכירות – פקו, יעל אברהמסון, בת אור לוין, איתן נפשי, שלומי הפנר ויובל לרמן אשר הגיעו יום יום לאייש את המזכירות וקיבלו ציון לשבח מהמשקיפים

מלווי משלחות – שאול אלקנה, סלבה לונגו, בוני מנור, ריצ'י דמקו ואופיר גולן שקיבלו בחיוך את הנבחרות האורחות וליוו אותם במהלך הטורניר

ספורטאים מצטיינים – רזי, עמיחי, אייל, אלכס, יהל, דור, אלעד, יובל ויריב ששימשו כשופטי קו לאורך כל המשחקים

אגודות – תודה לכלל האגודות ששלחו אוטובוסים מלאים בילדים מכל קצוות הארץ כדי לבוא ולעודד את הנבחרת.

חבל שיו"ר אס"א ת-א, רועי בן ניסים, אמר לי במהלך הטורניר שאגודתו אינה משתפת פעולה עם האיגוד ולכן הוא לא מביא את הילדים לעודד.

משפחות השחקנים- שנרתמו למשימה, סייעו בהבאת ספונסרים ובעיקר ליוו את הילדים לאורך כל התקופה הארוכה.

רם גל – מנהל הנבחרת שמלווה אותה מאז הקמתה ועושה עבודתו בהתנדבות ובמסירות.

ליאור קליין ואבי ינצרפתי – הצוות המקצועי שעבד עם השחקנים, התחבר אליהם והפך אותם מילדים לשחקנים.

ואחרונים חביבים, שחקני הנבחרת, שידעו לוותר על הרבה דברים והתרכזו במשימת הכדור מים שהוצבה בפניהם. אנחנו יודעים שנתתם את הכול וגאים בכם על ההתנהגות המופתית וההתקדמות המקצועית שעברתם. תמשיכו לעבוד קשה לקראת המשימות הבאות.

 

  

בברכת הספורט,

רואי הסינג מזכ"ל האיגוד.

 
מבזקון
משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: