דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > הצלבות 16 משחק מס' 1

הצלבות 16 משחק מס' 1

16/04/2010
נצחון 14-13 על אסא ת"א בוינגייט במשחק הראשון בסדרת העלייה לגמר מים הטוב משלוש

המשחק התחיל בשער יפה של איזי הק כאשר אס"א משווים מאחד יותר. בר שפיגל מעלה את פ"ת ליתרון, 5 שניות מאוחר יותר משווה אס"א ל 2- 2 , נועם גוטמן מעלה את פ"ת ליתרון בשער נוסף לפ"ת אך 13 שניות לסיום הרבע אס"א משווה את התוצאה והרבע מסתיים3-3.

 

הרבע השני נפתח עם שער יתרון לאס"א לאחר כדקה תומר גוטמן בשערו הראשון משווה. אס"א עולים ליתרון של שני שערים אך יואב בירן מהצנטר מוסיף שער לפ"ת, שוב מקבלים שני שערים והתוצאה במחצית 8-5 לאס"א.

 

בתחילת הרבע השלישי אס"א כובשים שוב והתוצאה 9-5. מיד בחזרה מפסק זמן, תומר גוטמן במתפרצת מצמק את התוצאה. אדי אוסיצ'ב הצעיר במתפרצת נוספת מקטין את היתרון של אס"א ל 9-7 , זריקה מרחוק לאסא מעלה את התוצאה 10-7, שלוש דקות לסיום הרבע השלישי. בשלב זה השוער של פ"ת אופק מנור סגר את השער והרבה לעצור, ברבע זה נכנסו רק שלושה גולים מתוך שמונה זריקות!

שני גולים ממתפרצות של פ"ת בר שפיגל ודן שחר מצמצם את היתרון אס"א ל 10-9 אך שוב גול מרחוק מחזיר אותם ליתרון של שני שערים. שניה לסיום הרבע דן שחר מבקיע באחד יותר וקובע את  תוצאת הרבע השלישי 11-10 לאס"א.

 

את הרבע הרביעי פתח בר שפיגל ממצטייני המשחק בסערה עם צמד ממתפרצות ושוב פ"ת עולה ליתרון, שער נוסף של דן שחר מגדיל את היתרון ל 11-13, שני שערים של אס"א מחזירים אותם לתמונה אך דקה לסיום, הרחקה לאס"א ואיזי הק מקבל כדור נפלא לעמדה שלוש ומכניס את גול הנצחון 13-14 לפ"ת. הדקה האחרונה עברה מהר בלחץ אישי חזק על אס"א וסיום המשחק בתוצאה יפה של 13-14.

ברבע הרביעי אופק מנור שוב סגר את השער ונכנסו רק שני גולים מתוך שבע זריקות לשער.

 

שערים: בר שפיגל הצטיין עם 4 שערים, דן שחר 3 שערים, אדי אוסיצ'ב ואיזי הק 2 שערים כ"א, , יואב בירן, תומר גוטמן ונועם גוטמן שער כ"א.

הרחקות:דן שחר ותומר גוטמן 2 הרחקות כ"א.איזי הק, יואב בירן ויוני רייסין הרחקה כ"א.

 

לסיכום: הקבוצה גילתה אופי. לא נשברה שהייתה בפיגור וחזרה ממנו בענק.

האחים תומר ונועם גוטמן עם עבודת הגנה מדהימה, בר שפיגל, דן שחר ואדי אוסיצ'ב על המתפרצות בהתקפה, יחד עם כולם שנתנו את כל מה שיש להם.

כל הכבוד

אני בטוח שנשאר עוד בשביל המשחק השני ביום שבת ב 16:15 .

תודה לקהל ( מעט מדי לטעמי ) ההורים המעודדים .

המשך יבוא...

 שרון בר שלום

 
מבזקון
משחקי החודש


ילידי השבוע

המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: