דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > הצלבות 16 משחק מס' 2

הצלבות 16 משחק מס' 2

17/04/2010
נצחון 12-10 במשחק השני ועליה לגמר מים מול גוש זבולון.
 
 
לאחר הנצחון המפתיע במשחק ראשון, קבלו הכרישים מפ"ת אנרגיה ואמונה ביכולתם, מנגד שחקני אס"א שגילו עדיפות ברורה במהלך העונה נכנסו ללחץ.
 
 
 
שחקני פ"ת, נטלו את ההובלה במשחק מהפתיחה ולא שמטו אותה עד הסיום.
 
שער של דן שחר בפתיחה, שהגיע מרוכז ומגובה בקהל אוהדים קולני ומסור, מעלה את פ"ת ליתרון. לאחר שער משווה מהיר של אס"א שוב דן שחר עם סיום מוצלח של התקפת אחד יותר מחזיר את היתרון 2:1.
עידו גולדשמיט עם שערו הראשון, והיחיד! במשחק משווה 2:2.
יואב בירן העלה את פ"ת 3:2, לפני שאסא השוו ל3:3. 
תומר גוטמן עם שער מרחוק ובר שפיגל הגדילו את היתרון ל5:3.
אסא צמצמו ל5:4 ושוב דן שחר מבקיע את שערו השלישי כ-30 שנ' לסיום וקבע את תוצאת הרבע 6:4.
 
 הרבע השני נפתח בסערה ע"י אדי אוסיצ'ב הצעיר שהרחיק שחקן ושכבש את ה-7:4 לפ"ת.
משחק ההגנה המושלם של תומר ונועם גוטמן, בר שפיגל ויואב בירן ששיתקו לחלוטין את כוכב ביריבה גולדשמיט גבה הרחקות רבות, אולם חיסל את יכולת הכיבוש שלו לגמרי.
שער נוסף שלתומר גוטמן מרחוק ושער מנגד של אסא סיים את הרבע השני בתוצאה 8:5
 
מגמת ההסתערות של הכרישים על הכדור נמשכה עם פתיחת הרבע השלישי, כשעידן הררי ובר שפיגל כובשים ומעניקים יתרון שיא 10:5 לפ"ת.
בשלב זה ירד מעט הריכוז של השחקנים, שאיפשרו לאסא לצמצם  את התוצאה ל10:7 עם סיום הרבע השלישי.
 
הרבע האחרון נפתח עם שער של אס"א שהקטין ל10:8. אולם שער מצויין של איזי הק באחד יותר ושער נוסף של בר שפיגל, הרגיע את התלהבות התל אביבים. עד לסיום צימקו אסא בעוד שני שערים ל12:10, אולם לא יכלו לשנות, נצחון כפול לפ"ת - 2:0 בסדרה ועליה לגמר מים מול גוש זבולון,שניצחה בסדרה את בית יצחק באותה תוצאה.
 
שחקנים: אופק מנור, אדי אוסיצ'ב, איזי הק, יואב בירן, בר שפיגל, האחים תומר ונועם גוטמן, טל שכטר, דן שחר, אורן אפק, יוני רייסין, עידן הררי, נדב נאש, איתי זרחיה ועידו בצר.
 
שערים: בר שפיגל ודן שחר 3 שערים כ"א, תומר גוטמן 2 שערים, אדי אוסיצ'ב, איזי הק, יואב בירן, ועידן הררי שער כ"א.
 
מורחקים: תומר גוטמן, נועם גוטמן ויואב בירן 3 הרחקות כ"א, אופק מנור, אדי אוסיצ'ב, בר שפיגל, ודן שחר הרחקה כ"א.
 
שפטו את המשחק: הרצל רביבו ומרק לוין.
 
 
 לסיכום: נצחון גדול של הקבוצה. תוכנית משחק טובה וניהול משחק מעולה של המאמן שרון בר שלום, פסקי זמן בעיתוי הנכון, אופק מנור השוער הגיע מרוכז יחד עם הרוטציה של המאמן כשכולם "תורמים" עבירות על כוכב היריבה והשאירו אותו על שער בודד.
 
תודה להורים ולמלווים הרבים שהגיעו לעודד את הקבוצה והשחקנים.
 
 בועז נוי
 
 
מבזקון
משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: