דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > מקום 1 בהונגריה 2011

מקום 1 בהונגריה 2011

02/08/2011
החברה עבדו והתנהגו למופת, כנסו לגלריית התמונות לצפייה בתמונות מהונגריה 2011
 

 

 

 

 

 

 

לאחר 3 ימי מחנה אימונים של אימון בוקר בשעה רבע לשבע במים ואימון אחה"צ של כדור ומשחקי אימון מול קבוצות הונגריות שהתאמנו איתנו במקביל החל הטורניר.

 

גיל 14 בבית C

פתחו את היום הראשון של הטורניר בשני משחקים, הראשון בשעה 9:00 הפסד מול הקבוצה הביתית המצויינת של סנטש (מקום 5 בליגה ההונגרית) עם הפסד 9:2

שאת שני השערים שלנו הבקיעו ניר גרוס ועמית מרציאנו.

והמשחק השני בשעה 13:30 בהפסד 3:2 לואדאס ההונגרית, את השערים שלנו כבשו ניר גרוס ועמית מרציאנו.

גיל 16 בבית A

פתחו את היום הראשון של הטורניר גם בשני משחקים, הראשון בשעה 14:15 בנצחון 5:4 על האמריקאים מקליפורניה (יש אצלם 6 יהודים בסגל ש-3 מתוכם יורדים שיודעים עברית) שערים הובקעו: תום גרונלנד 2 שערים, ניר נצר, טל שכטר ויוני רייסין שער כ"א.

ואת המשחק השני שעה 18:00 ניצחו את צ'ונגראד (מקום 7 בליגה ההונגרית)ההונגרית 5-3.

הבקיעו: אדי אוסיצ'ב 3 שערים, ניר נצר ונועם גוטמן שער כ"א.

 
 

 

ביום השני של הטורניר - יום שבת,

גלאי 14

בשעה 8:45 בבוקר נצחון 8:4 במשחק מול צ'ונגראד ההונגרית,

שערים: ניר גרוס 4 שערים, מרציאנו, אופק שגב, נתן שרחמולין ואריאל טופז שער כ"א.

 

גלאי 16

בשעה 11:00 סיימו בתוצאה מצויינת תיקו 5 מול ראדה מוסקבה

שערים: אדי אוסיצ'ב 2 שערים, יוני רייסין, אורן אפק ורותם צוקרמן שער כ"א.

ובשעה 14:45 רשמו הפסד 6:4 מול זאמפני ההונגרית

שערים: אדי אוסיצ'ב 2 שערים, ניר נצר וטל שכטר שער כ"א.

 

 ביום ראשון 7/8 היום השלישי של הטורניר,

נצחון 4:1 ענק ל-16 בשעה 7:00 על סנטש המקומית מובילת הטורניר.

שערים: טל שכטר 2 שערים, אדי אוסיצ'ב ורותםצוקרמן שער כ"א.

הצטיין בשער רעי סרור.

גלאי 14 ניצחו בשעה 12:15, את טורקו מפינלנד בתוצאה 6:4.

שערים: ניר גרוס ועמית מרציאנו 2 כ"א, אופק שגב ואריאל טופז שער כ"א.

 

בסיום:

גלאי 14 סיימו במקום 3 בבית.

גלאי 16 סיימו במקום הראשון!! (אותם נקודות כמו לסנטש וצ'ונגרד, בזכות תוצאות המפגשים איתם)

כשנועם גוטמן נבחר לשחקן המצטיין וחד עם הקפטן אורן אפק, קבלו את הגביע

 

 

 לחצו כאן לצפייה בתמונות מהונגריה 2011

 

 
 
 
 
מבזקון
משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: