דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > חזרה מטורניר בהונגריה

חזרה מטורניר בהונגריה

09/08/2010
משלחת אדירה של 38 נציגי הכרישים חזרו משבוע טורניר מוצלח בהונגריה 2-9 באוגוסט 2010.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מועדון הכרישים של הפועל פ"ת השתתף בטורניר "התקווה האולימפית 2010"

שהתקיים ב"סנטש" הונגריה.

הכרישים הגיעו ל"סנטש" ביום שני בערב ובימים שלישי, רביעי וחמישי קיימו מחנה אימון במקום,

שכלל אימון בוקר ואימון משחק אחה"צ מול הקבוצה המארחת וקבוצה מלטבייה.

מיום שישי בבוקר עד יום ראשון בצהריים נערך הטורניר שכל קבוצה משחקת 4-5 משחקים בשלושה ימים.

 

בטורניר היו 7 בתים שבכל בית 5-6 קבוצות.

גלאי 16 בתים: A וB

גלאי 14: בתים CוD

נערות: בית E

גלאי 12: בתים F וG

סה"כ בטורניר נטלו חלק 37 קבוצות

 

ממועדון הכרישים השתתפו 3 קבוצות

 

גלאי 14 בית  C

גלאי 16 בית B

נערות בית E

מס'

שם שחקן

מס'

שם שחקן

מס'

שם שחקנית

1

עידו בצר

1

רום מלמד

1

נופר חג'ג'

2

אדי אוסיצ'ב

2

גיא קפלן

3

רוול מרקוביץ

3

ניר גרוס

3

איזי הק

5

נועה דיסקין

4

איתי סולברג

4

יואב בירן

6

רותם פיינבלט

5

טל שכטר

5

בר שפיגל

7

ליאור כספי

6

ניר נוריאל

6

תומר גוטמן

8

שיר קלאוזנר

7

נועם גוטמן

7

ארתור פררה

9

שיר לקח

8

שקד יעקובי

8

איתי זרחיה

10

אור וקנין

9

אופק שגב

9

דן שחר

11

אור פילק

10

ירין טרבניק

10

טמיר סטולרו

מאמנת

כרמית ראובן

11

טל כהן

11

יוני רייסין

 

 

12

תום גרונדלנד

12

רועי דומוביץ

 

 

13

עומרי  נוי

13

ניתאי אוסם

 

 

14

רועי מאירוביץ

מאמן

שרון בר שלום

 

 

מאמן

משה יעקובי

 

 

 

 

 

 

 קבוצת גלאי 14 תחת שרביטו של משה יעקובי, מגובה:

 בתום גרונלנד מבית יצחק,

 איתי סולברג וניר נוריאל מגבעת חיים. 

 השתתפה בטורניר כמחזיקת הגביע ואלופת ישראל.

   - במשחק הפתיחה ניצחה את "ראדוגה מוסקבה" בתוצאה 9:4,
   - במשחק השני הפסידה 7:5 לסנטש המקומית  (מקום 4 בליגה ההונגרית).
   - במשחק השלישי ניצחה 12:4 את "סלאגלס" אלופת דנמרק.
   - במשחק האחרון ניצחה 2:1 את "בודיפוקה" מבודפסט מקום שלישי בליגה ההונגרית.

 בסיום הטורניר דורגה במקום השני אחרי "סנטש" המקומית בגלל יחס שערים עדיף ל"סנטש".

 

 שערים:

   אדי אוסיצ'ב 9 שערים בטורניר.

   תום גרונלנד 5 שערים בטורניר

   טל שכטר ונועם גוטמן 4 שערים בטורניר כ"א.

   טל כהן 2 שערים בטורניר

   איתי סולברג, שקד יעקובי, וניר גרוס שער אחד בטורניר כ"א.

 

 אדי אוסיצ'ב הצטיין   .ן

 

-----------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------- 

 

 קבוצת גלאי 16 מחוזקת:

 בארתור פררה מאנדורה ספרד,

 רום מלמד (שוער מצויין), גיא קפלן, טמיר סטולרו, רועי דומוביץ וניתאי אוסם מעמק הירדן.

 השתתפה בטורניר כסגנית אלופת ישראל.

 

   - במשחק הפתיחה ניצחה את "ראדוגה מוסקבה" בתוצאה 8:5. 

   במשחק השני ניצחה  8:4  את "קסאבאי קסירקפואוק" ההונגרית -   
   במשחק השלישי הפסידה 9:8 ל "בבראס" מלטביה -   
   במשחק השלישי הפסידה 9:10  ל "טורקו" מפינלנד - . 
 . במשחק האחרון הפסידה 8:4  ל "סלאגלס" מדנמרק.-   

 בסיום הטורניר דורגה במקום הרביעי

 

 שערים:

   בר שפיגל 11 שערים בטורניר.

   תומר גוטמן 9 שערים בטורניר

   רועי דומוביץ 6 שערים בטורניר.

   דן שחר 5 שערים בטורניר

   יואב בירן 3  שערים בטורניר.

   טמיר סטולרו 2  שערים בטורניר.

   גיא קפלן שער אחד בטורניר.

 

 תומר גוטמן הצטיין והנהיג את הקבוצה 

 

 

--------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------

 

 קבוצת הנערות בהדרכתה של כרמית ראובן, מגובה:

 בשיר לקח ממכבי חיפה,

 ברוול מרקוביץ, נועה דיסקין, ליאור כספי, שיר קלאוזנר ואור פילק מאס"א תל אביב

 

   במשחק הפתיחה הפסידה ל "הונווד" ההונגרית בתוצאה 12:3.  
   במשחק השני הפסידה  14:6  ל "דונאויאוורוש" מבודפסט.  
   במשחק השלישי הפסידה 15:3 ל "סנטש" המקומית.  
   במשחק האחרון הפסידה 8:5  ל "קשקמט" ההונגרית.  

 בסיום הטורניר דורגה במקום האחרון

 

 שערים:

   אור וקנין ורותם פיינבלט 7 שערים בטורניר כ"א.

   ליאור כספי ורוול מרקוביץ שער אחד בטורניר כ"א

  אור וקנין הצטיינה

 

 לסיכום:

 חווית כדרומים מרתקת, מופע מקצועי מדהים של קבוצות הכרישים בטורניר.

 תפשנו מקום של כבוד כמועדון משמעותי בטורניר.

 הבאנו המון כבוד לעצמנו ולכדורמים הישראלי.

 החבר'ה בהנהגת שלושת המאמנים: משה יעקובי, שרון בר שלום וכרמית ראובן, התנהגו למופת והיוו שגרירים מעולים למדינת ישראל.

 ברצוני להודות לכל השחקנים והשחקניות, שהצטרפו אלינו למסע. וכולי תקווה שנהנו מהחוויה.

 

בועז נוי

מנהל המועדון

 

 לגלריית תמונות הטורניר:

 www.netone.co.il/sharks/gallery.aspx 

 

 
מבזקון
יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק חוץ בליגה לקב' 14א בבית יצחק, הסעה מהכרישים בשעה 16:25, להביא אוכל ובגדים חמים, הבריכה חיצונית

יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק ליגה בחוץ, לנוער 18 באשדוד, הסעה בשעה 18:45 מהכרישים, להביא אוכל ובגדים חמים,

שבת 11/11/17  04/11/2017
משחק בית ליגה 16א מול ג"ח בשעה 18:00, משחק בית ליגה 18 מול ע.הירדן בשעה 19:30

משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: