דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > נבחרת ישראל- נשים

נבחרת ישראל- נשים

24/01/2011
מוקדמות אליפות אירופה לנשים בכדור מים

 

 

 

 

 

 

 

נבחרת ישראל בכדור מים נשים מתכוננת בימים אלה למשחקי מוקדמות אליפות אירופה.

הנבחרת, תחת שרביטם של סמי קרן בעמדת המאמן, משה יעקובי עוזרו ורויטל כהן המנהלת, תנסה להעפיל לאליפות אירופה אשר תיערך בינואר 2012 בהולנד.

הגרלת המשחקים קבעה כי ישראל תתמודד עם נבחרת ספרד שנמנית על אחת הנבחרות החזקות באירופה, נבחרת בריטניה שנמצאת בהכנות קדחתניות לקראת אירוח האולימפיאדה ב2012 ובמגמת עלייה ברורה ונבחרת אוקראינה.

 

סדר המשחקים:

  1. בריטניה – ישראל, 29/01/2011, ברמינגהם, אנגליה.

  2. ישראל – ספרד, 24/03/2011, וינגייט נתניה.

  3. ישראל – אוקראינה, 30/04/2011, וינגייט נתניה.

  4. אוקראינה- ישראל, 02/07/2011, קייב, אוקראינה.

  5. ספרד – ישראל, 24/09/2011, מדריד, ספרד.

  6. ישראל- בריטניה, 15/10/2011, וינגייט נתניה.

 

הבוקר יצאה הנבחרת למחנה אימון בהונגריה ומשם תמשיך לברמינגהם למשחקה הראשון במוצ"ש.

 

בסגל הנבחרת למשחקה הראשון נגד בריטניה ניתן למצוא את בת אור לוין, שר וקנין, אור וקנין, עדי ביכמן, רותם פיינבלט, חן חמרני, בוני מנור, נופר חג'ג', (כולן מפתח תקוה) גילי קולן, יעל ליכטר, גל טפרברג (מת"א), הילה נחמן (טבעון) ושונית סטרוגו (יקנעם).

 

סמי קרן, מאמן הנבחרת:

" אני שמח כי לאחר הרבה שנים כדור מים הנשים חוזר לקדמת הבמה. התחלנו את עבודתנו עם הנבחרת לפני חמישה חודשים תוך שילוב של שחקניות ותיקות עם ניסיון בין לאומי ושחקניות צעירות כישרוניות שעתידן עוד לפניהן. אנחנו בתחילת הדרך והולכים לשחק נגד קבוצות חזקות מאוד. על נבחרת ספרד אין צורך להוסיף מילים ובריטניה, שמתכוננת בצורה מאוד רצינית לאירוח האולימפיאדה ומשחקת כבר שנתיים ביחד, בוודאי שנמצאת בקו עלייה ומשחקנו הראשון נגדן יהיה הצעד הראשון בדרך הארוכה למטרה הסופית ב2016. אני מאמין שממשחק למשחק הרמה של הנבחרת תעלה . "

 

רויטל כהן, מנהלת הנבחרת:

"מתגבשת כאן נבחרת עם מוטיבציה גבוהה מאוד. השחקניות מתרגשות מההשקעה סביבן בתקופה האחרונה ונחושות להצליח ולעמוד במשימות. אני בטוחה כי בהמשך הדרך יצטרפו אלינו שחקניות נוספות, כולל שחקניות יהודיות שהחלו בהליך קבלת אזרחות ושחייניות שפרשו מתחרות"

 

רואי הסינג, מנכ"ל האיגוד, מתייחס להתעוררות ענף כדור מים הנשים ומסביר:

"לפני כשנה איגוד הכדור מים הגיש למנהלת הספורט תוכנית רב שנתית לקידום הענף. במקביל אליה הגשנו תוכנית נוספת המיועדת לקידום כדור מים הנשים תוך מטרה ברורה- העפלת נבחרת נשים לאומית בכדור מים למשחקים האולימפיים. אני שמח כי במנהלת הספורט ראו לנכון להכיר בכדור מים נשים כענף מתפתח ואני משוכנע שבעזרת התמיכה שנקבל נוכל לדבוק בתוכנית ולעמוד ביעדיה.

אנו יוצאים היום לדרך חדשה ומקווה שכבר בקמפיין המוקדמות הקרוב נראה התקדמות ממשחק למשחק ואולי נצליח להפתיע ולהעפיל לאליפות אירופה. בכל מקרה אני בטוח שתהיה אווירת כדור מים מדהימה ברמה בינלאומית גבוהה ואני מזמין את כולם לקחת חלק בחוויה."

 

בהצלחה...

 

רואי הסינג

איגוד הכדור מים בישראל

מכון וינגייט, נתניה- 42902

 
מבזקון
משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: