דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > עליה לפלייאוף בוגרים

עליה לפלייאוף בוגרים

02/03/2012
נצחון גדול במפגש ראש בראש מול ירושלים בחוץ - בקרב על הכרטיס הרביעי לפלייאוף בוגרים לאומית

 

 

  

 

 

 

 

לאחר נצחון פ"ת על י-ם בגבעת השלושה בהפרש 2 שערים,

הגיעה פ"ת בהרכב חסר למול המוטיבציה גבוהה אצל הירושלמים.

המשחק החל בלחץ גדול מאד של הירושלמים בבריכה הכי בייתית בארץ, בריכת הירושלים ,

מנגד משחק אחראי, נבון וסובלני של כל שחקני הקבוצה.

משחק אופיין בהמון פיסיות שהובילה את צמד השופטים לבית שוורץ להרחיק שחקנים בסיטונות,

כששלושה שחקנים מכל קבוצה מסיימים את המשחק בשלוש הרחקות

המשחק היה צמוד לכל אורכו, כששחקני פ"ת שומרים מהתחלה יתרון של 1-2 שערים.

3 דקות לסיום, הרחקה שלישית של בוריס, במצב של 13-12 לפ"ת, הותירה את הקבוצה בהעדר מחליפים בשחקן פחות.

הירושלים לא ידעו לנצל את היתרון ואפילו ספגו שער נוסף של פ"ת במבצע אישי של אלעד גוניה המצטיין,

המשחק הסתיים בנצחון גדול 14-12 לפ"ת

כל הקבוצה שיחקה מצויין, שמעל כולם הצטיין, יובל ליטבק השוער, שעצר 2 פנדלים ברגעים מכריעים,

שערים: יובל גרין 3 שערים, בר שפיגל, שחר קובר, ולדי ברשי ואלעד גוניה 2 שערים כ"א, בוריס קרוצ'ין, אורן אפק, אורי זילברברג ואדי אוסיצ'ב, שער כ"א.

הרחקות: אורי זילברפלד, אורן אפק, ולדי ברשי ובוריס קרוצ'ין 3 הרחקות כ"א, אלעד גוניה, שחר קובר, יובל גרין 2 הרחקות כ"א, אדי אוסיצ'ב, בר שפיגל, הרחקה כ"א.

שפטו גדי ומתן שוורץ

 

מברוק על העלייה לפלייאוף.

 
 
 
מבזקון
יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק חוץ בליגה לקב' 14א בבית יצחק, הסעה מהכרישים בשעה 16:25, להביא אוכל ובגדים חמים, הבריכה חיצונית

יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק ליגה בחוץ, לנוער 18 באשדוד, הסעה בשעה 18:45 מהכרישים, להביא אוכל ובגדים חמים,

שבת 11/11/17  04/11/2017
משחק בית ליגה 16א מול ג"ח בשעה 18:00, משחק בית ליגה 18 מול ע.הירדן בשעה 19:30

משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: