דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > הונגריה 2013

הונגריה 2013

18/08/2013
נסיעה מוצלחת להונגריה לקבוצות הנערים 14, הנוער 16 והנערות. מחנה אימון מפרך, בסיומו שלושה ימי טורניר בינלאומי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

משלחת של 45 יצאו לנסיעה להונגריה.

לוגיסטיקה לא פשוטה, נסיעה בשתי טיסות שונות, בזמנים שונים, חייב כמות גדולה של מלווים:

אלעד שפיגל ראש משלחת, מאמנים: משה יעקבי, ניצן בלנק, שרון בר שלום מבית יצחק (אקס פ"ת), ג'אנה וקסניה,

הורים מלווים: אמיר ששון (אבא של שקד), משה גבריאלי (אבא של עידו)

 

 קבוצת גילאי 16 של פ"ת

 קבוצת גלאי 14 מבית יצחק

 קבוצת גלאי 13 של פ"ת

 וקבוצת נערות של פ"ת

 הנסיעה היתה למחנה אימון בן 4 ימים בקסונגרד

 ואח"כ מעבר לסנטש לטורניר בינלאומי 

המלונית בקסונגרד

 בקסונגרד, התגוררו בהוסטל, ארוחות במסעדה טובה והתאמנו יחד עם קבוצה מדנמרק ועם הקבוצה המקומית

 שני אימוני בריכה ביום ואימון יבש אחד ואימון טקטי.

 בערב האחרון של המחנה אימון המשותף, אורגן טורניר לגלאי 13, בין 2 קבוצות הונגריות הדנים ופ"ת.

 
הארוחות במסעדה בקסונגרד היו מצויינות
 
 בסיום המחנה, עברו השחקנים לסנטש, לטורניר "התקווה האולימפית"
 
 

AS KORCSOPORT/AGE GROUP 1997/98

A CSOPORT/GROUP A

B CSOPORT/GROUP B

Szentesi Vízilabda Klub (HUN)

Csabai Csirkefogók VK (HUN)

               Hapoel Petach Tikva (ISR)

SSK Slagelse (DEN)

Tatabányai Vízmű SE (HUN)

Turun Uimarit Turku (FIN)

Raduga Moszkva (RUS)

MS Torpi (ROU)

Debreceni Cívis Póló VSE (HUN)

Watford Water Polo Club (GBR)

Dzukijos Vandenis – Dainava (LTU)

 

 

 

 

 

 

ES KORCSOPORT/AGE GROUP 1999-2000

C CSOPORT/GROUP C

D CSOPORT/GROUP D

Szentesi Vízilabda Klub (HUN)

Csabai Csirkefogók VK (HUN)

Hódmezővásárhelyi VSC (HUN)

Csongrád VVSE (HUN)

Hapoel Bet Itzhak (ISR)

Turun Uimarit Turku (FIN)

Tatabányai Vízmű SE (HUN)

Zempléni VK (HUN)

SKPS Botev-2000 Vraca (BUL)

SSK Slagelse (DEN)

Debreceni Cívis Póló VSE (HUN)

Watford Water Polo Club (GBR)

 

 

 

 

2001-ES KORCSOPORT/AGE GROUP 2001

E CSOPORT/GROUP E

F CSOPORT/GROUP F

Szentesi Vízilabda Klub (HUN)

Csabai Csirkefogók VK (HUN)

Csongrád VVSE (HUN)

Balaton VK (HUN)

Hódmezővásárhelyi VSC (HUN)

Zempléni VK (HUN)

Turun Uimarit Turku (FIN)

SSK Slagelse (DEN)

Hapoel Petach Tikva (ISR)

Dzukijos Vandenis – Dainava (LTU)

SKPS Botev-2000 Vraca (BUL)

Watford Water Polo Club (GBR)

 

 

 

 

2002-ES KORCSOPORT/AGE GROUP 2002

G CSOPORT/GROUP G

Szentesi Vízilabda Klub (HUN)

Csabai Csirkefogók VK (HUN)

Balaton VK (HUN)

Hódmezővásárhelyi VSC (HUN)

Csongrád VVSE (HUN)

 

 במשך שלושה ימים, שישי-שבת-ראשון, שיחקו הקבוצות 5 משחקים כל אחת. שהו בבריכת הטורניר כ 8 שעות כל יום.

חגיגה אמיתית.

גיל 16 של פ"ת סיימו מקום שני עם 3 נצחונות, תיקו והפסד

גיל 14 של בית יצחק סיימו מקום רביעי, נצחון וארבעה הפסדים.

גיל 13 של פ"ת סיימו מקום שני, 4 נצחונות והפסד.

בסיום הטורניר נערך טקס מרשים

 
 
מבזקון
משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: