דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > יום מרוכז אתנה בחנוכה

יום מרוכז אתנה בחנוכה

02/12/2013
ביום שני, 2.12.13, התקיים במכון וינגייט יום העשרה חוויתי לילדות עד גיל 12, במסגרת פרויקט "אתנה בתשתיות באיגוד הכדור מים". בפעילות השתתפו כ- 80 שחקניות צעירות ומאמנים משישה מועדונים.

 

 

 

 

 

 

 

שלום לכולם

 

ביום שני, 2.12.13, התקיים במכון וינגייט יום העשרה חוויתי לילדות עד גיל 12, במסגרת פרויקט "אתנה בתשתיות באיגוד הכדור מים".

 בפעילות השתתפו כ- 80 שחקניות צעירות ומאמנים משישה מועדונים.

 היום כלל צפייה באימון של סגל הנערות והנערים (שנמצא בימים אלו במחנה אימונים במכון וינגייט במסגרת פעילות של האיגוד והיחידה לטיפוח ספורטאים צעירים מצטיינים), אימון יבש על הדשא, אימון בבריכה, ארוחת צהריים ולסיום פעילות אתגרית מגבשת.

 

לשמחתי, אתמול התקיימה במכון פעילות נוספת של אתנה במסגרת איגוד השייט ו"ניצלנו" את נוכחותו של הצלם נועם עופרן שבא לצלם את האירוע, כדי שיצלם גם את פעילות הכדור מים. התמונות המקסימות שצילם (בהן מופיעות הן השחקניות הצעירות והן המאמנים!) מופיעות בפייסבוק של אתנה "אתנה ישראל", אתם מוזמנים להכנס ולראות.

 לחצו כאן לצפייה בתמונות מהאירוע

זו הזדמנות להגיד תודה לכרמית ראובן היינמן שארגנה את כל הפעילות, לגידי ויתקון שנותן רוח גבית ותודה למאמנים שעזרו במהלך כל היום - בני לנג, שאול אלקנה, שונית סטרוגו, עידן כפתורי, גל טפרברג, חן חמרני, שגב גילדר, וקסנייה.

 
 
מבזקון
משחקי החודש


ילידי החודש

המועדון
מנהל תפעול
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: